Przetargi i ogłoszenia

01/03

2019

Grupy Azoty S.A.

„ŚWIADCZENIE PRZEZ OKRES 3 LAT USŁUG W ZAKRESIE SPRZĄTANIA POMIESZCEŃ W OBIEKTACH SPÓŁKI GRUPA AZOTY S.A. ORAZ REALIZACJA INNYCH PRAC DORAŹNYCH ZWIĄZANYCH Z UTRZYMANIEM WŁAŚCIWEGO PORZĄDKU W SPRZĄTANYCH OBIEKTACH, ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GRUPY AZOTY S.A. W TARNOWIE”

Nr przetargu: 46/P/2019
Data zamknięcia: 15.03.2019
INFORMACJA od GRUPY AZOTY S.A.

Spółka Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów informuje, że w dniu 01.03.2019 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA „ŚWIADCZENIE PRZEZ OKRES 3 LAT USŁUG W ZAKRESIE SPRZĄTANIA POMIESZCEŃ W OBIEKTACH SPÓŁKI GRUPA AZOTY S.A. ORAZ REALIZACJA INNYCH PRAC DORAŹNYCH ZWIĄZANYCH Z UTRZYMANIEM WŁAŚCIWEGO PORZĄDKU W SPRZĄTANYCH OBIEKTACH, ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GRUPY AZOTY S.A. W TARNOWIE”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,584665,95b373f1699f99de5eb2d8999971bb9b.html

Grupa Azoty S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty.

Szczegółowe warunki Przetargu określa niniejsze Zaproszenie, a wszystkie załączniki dostępne są na Platformie Zakupowej.

Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej lub elektronicznie do osób wskazanych w SIWZ.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.