Przetargi i ogłoszenia

10/05

2019

Grupy Azoty S.A.

„Remont estakady żelbetowej ciąg III”

Uwaga! Została udostępniona dodatkowa dokumentacja.

Uwaga! Zmiana terminu składania ofert. Termin składania ofert upływa 30.05.2019 o godz. 10.00.

Uwaga! zmiana zapisów w rozdz. V pkt.4 SIWZ.


Nr przetargu: 101/P/2019
Data zamknięcia: 30.05.2019
INFORMACJA od GRUPY AZOTY S.A.

Spółka Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów informuje, że w dniu 10.05.2019 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA „Remont estakady żelbetowej ciąg III”


Uwaga! zmiana zapisów w rozdz. V pkt.4 SIWZ.

Aktualny zapis:
Doświadczenie techniczne – warunek formalny
Doświadczenie techniczne stanowi warunek formalny dopuszczający ofertę do przetargu.

Oferent musi wykazać się osobistym wykonaniem w okresie ostatnich pięciu lat przed terminem złożenia oferty, minimum dwóch zadań o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem zamówienia i o wartości nie mniejszej, niż 700 000 PLN (siedemset tysięcy złotych netto) łącznie.

Zmiana zapisu na:
Doświadczenie techniczne – warunek formalny
Doświadczenie techniczne stanowi warunek formalny dopuszczający ofertę do przetargu.

Oferent musi wykazać się osobistym wykonaniem w okresie ostatnich dziesięciu lat przed terminem złożenia oferty, minimum jednego zadania o charakterze i złożoności porównywalnej z przedmiotem zamówienia i o wartości nie mniejszej, niż 700 000 PLN (siedemset tysięcy złotych netto).


Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,693798,a3ccfcbcca5641245ca3fe57d05ba270.html

Grupa Azoty S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty. Szczegółowe warunki Przetargu określa niniejsze Zaproszenie, a wszystkie załączniki dostępne są na Platformie Zakupowej. Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.