Przetargi i ogłoszenia

21/05

2019

Grupy Azoty S.A.

„Wykonanie stałej usługi w zakresie prac hydrogeologicznych na ujęciach wody podziemnej i powierzchniowej na terenach Grupy Azoty S.A.”


Nr przetargu: 108/P/2019
Data zamknięcia: 04.06.2019
INFORMACJA od GRUPY AZOTY S.A.

Spółka Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie, ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów informuje, że w dniu 21.05.2019 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA „Wykonanie stałej usługi w zakresie prac hydrogeologicznych na ujęciach wody podziemnej i powierzchniowej na terenach Grupy Azoty S.A.”

Uwaga! Zmiana zapisów SIWZ Rozdz. II pkt. 2 ppkt. 2.6:

Stary zapis:
wybór prób wody podziemnej z piezometru na terenie po byłej Elektrolizie Rtęciowej wraz z wykonaniem oznaczeń oraz przekazaniem wyników do Zespołu Likwidacji Majątku:
• 1szt./1 x kwartał – 4szt./4 x rok

nowy zapis:
pobór prób wody podziemnej z piezometru na terenie po byłej Elektrolizie Rtęciowej wraz z wykonaniem oznaczeń oraz przekazaniem wyników do Zespołu Likwidacji Majątku:
• 1szt./1 x kwartał – 4szt./4 x rok


Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,684987,4def219fa7220bf2226f4cfeba870d3d.html

Grupa Azoty S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty. Szczegółowe warunki Przetargu określa niniejsze Zaproszenie, a wszystkie załączniki dostępne są na Platformie Zakupowej. Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.