Przetargi i ogłoszenia

31/05

2019

Grupy Azoty Police

„Zaprojektowanie, dostawa oraz zabudowa w systemie "pod klucz" zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja Stacji Wstępnego Uzdatniania Wody, uzupełnienie i rozbudowa istniejącej Stacji Demineralizacji Wody o Instalację Redukcji Zasolenia opartą o membranową technologię EDR i nowe jonitowe ciągi demineralizacji wody”


Data zamknięcia: 14.06.2019
INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 31.05.2019 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA WNIOSKU O DOPUSZCZENIE DO UDZIAŁU W PRZETARGU NA „Zaprojektowanie, dostawa oraz zabudowa w systemie "pod klucz" zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja Stacji Wstępnego Uzdatniania Wody, uzupełnienie i rozbudowa istniejącej Stacji Demineralizacji Wody o Instalację Redukcji Zasolenia opartą o membranową technologię EDR i nowe jonitowe ciągi demineralizacji wody”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia Wniosku:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,697737,74e25257101e513a0bf78be13f7cb080.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia Wniosku. Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.