Przetargi i ogłoszenia

12/06

2019

Grupy Azoty Siarkopol

„Rozbiórka nieczynnej instalacji dwusiarczku węgla na obszarze nr 5 i 8 - na terenie Grupy Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. z siedzibą w Grzybowie – Zakład Chemiczny w Dobrowie”


Data zamknięcia: 28.06.2019
INFORMACJA od Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A.

Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A. Grzybów, 28-200 Staszów informuje, że w dniu 12.06.2019r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w postępowaniu przetargowym na realizację zamówienia pn. „Rozbiórka nieczynnej instalacji dwusiarczku węgla na obszarze nr 5 i 8 - na terenie Grupy Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” S.A. z siedzibą w Grzybowie – Zakład Chemiczny w Dobrowie”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia Oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,712523,c10007bdd8375e4a412ef1856b9a5c64.html

Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia Oferty. Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.