Przetargi i ogłoszenia

01/08

2019

Grupy Azoty Police

„Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji automatyki zabezpieczeniowej dwóch linii technologicznych produkcji amoniaku w Jednostce Biznesowej Nitro Grupy Azoty Police”


Data zamknięcia: 16.08.2019
INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 01.08.2019 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w postępowaniu przetargowym pn. „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji automatyki zabezpieczeniowej dwóch linii technologicznych produkcji amoniaku w Jednostce Biznesowej Nitro Grupy Azoty Police”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,772021,f1678b9fb6d5e3e954762ff13c8b33da.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty. Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.