Przetargi i ogłoszenia

06/06

2018

Grupy Azoty Police

„Realizacja pracy badawczo-rozwojowej, dotyczącej nowych kierunków zagospodarowania fosfogipsu dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 06.06.2018 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w postępowaniu przetargowym pn.: „Realizacja pracy badawczo-rozwojowej, dotyczącej nowych kierunków zagospodarowania fosfogipsu dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.” Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:

https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,456549,54d83de935fe4c30ba089f9b57577bf8.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty.

Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.