Przetargi i ogłoszenia

07/06

2018

Grupy Azoty Police

„Wybór rzeczoznawcy samochodowego w celu przeprowadzenia opinii technicznej uszkodzenia pojazdów w wyniku emisji substancji do powietrza z instalacji należących do Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 07.06.2018 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA „Wybór rzeczoznawcy samochodowego w celu przeprowadzenia opinii technicznej uszkodzenia pojazdów w wyniku emisji substancji do powietrza z instalacji należących do Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:

https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,446572,d7219fb14ec00f1636287085d699a65b.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty.

Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.