Przetargi i ogłoszenia

08/06

2018

Grupy Azoty Police

„Wykonanie projektu wykonawczego oraz uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja instalacji odprowadzania gazów poreakcyjnych z instalacji produkcyjnej bieli tytanowej w Grupie Azoty Police””

INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 08.06.2018 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY w postępowaniu przetargowym pn.: „Wykonanie projektu wykonawczego oraz uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja instalacji odprowadzania gazów poreakcyjnych z instalacji produkcyjnej bieli tytanowej w Grupie Azoty Police”.” Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:

https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,457558,676c254edfa02db9f2dab5ec5eb3b16b.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty.

Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.