Przetargi i ogłoszenia

05/07

2018

Grupy Azoty Police

„Opracowanie projektu podstawowego (basic engineering) techniczno-akustycznego niezbędnego do realizacji inwestycji, której celem jest redukcja hałasu przemysłowego dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

Data zamknięcia: 26.07.2018
INFORMACJA od GRUPY AZOTY POLICE S.A.

Spółka Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. z siedzibą w Policach, ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police informuje, że w dniu 05.07.2018 r. upubliczniła na Platformie Zakupowej ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA „Opracowanie projektu podstawowego (basic engineering) techniczno-akustycznego niezbędnego do realizacji inwestycji, której celem jest redukcja hałasu przemysłowego dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.”

Poniżej znajdą Państwo link do Zaproszenia do złożenia oferty:
https://platformazakupowa.grupaazoty.com/zapytania_email,464619,4baed7c9e227bda808d64227c967fff6.html

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do zapoznania się z treścią Zaproszenia i złożenia oferty.

Wszelkie pytania związane z treścią Zaproszenia prosimy kierować za pośrednictwem Platformy Zakupowej.

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.