Przetargi i ogłoszenia

02/07

2018

Grupy Azoty Siarkopol

„Wykonanie projektu bodowlano-wykonawczego wraz z uzyskaniem wszelkich pozwoleń i uzgodnień na budowę i przebudowę linii elektroenergetyczno-teleinformatycznej GSZ 110/6kV (Obszar Doborów) - PG1 (Obszar Grzybów), budowę Stacji SN/NN w tym ciągu liniowym według technologii smart grid”

Data zamknięcia: 17.07.2018
Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A. Grzybów, 28-200 Staszów informuje, że zamierza zawrzeć umowę na wykonanie zadania pn.: „Wykonanie projektu bodowlano-wykonawczego wraz z uzyskaniem wszelkich pozwoleń i uzgodnień na budowę i przebudowę linii elektroenergetyczno-teleinformatycznej GSZ 110/6kV (Obszar Doborów) - PG1 (Obszar Grzybów), budowę Stacji SN/NN w tym ciągu liniowym według technologii smart grid”

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z regułami Platformy Zakupowej Grupy Azoty pod adresem: https://platformazakupowa.grupaazoty.com/

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania zamieszczono w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, stanowiącej załącznik do ogłoszenia.

Zapraszamy do udziału w postępowaniu!

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.