Przetargi i ogłoszenia

23/08

2017

Grupa Azoty PDH

Zaproszenie do składania ofert na „Rozszerzenie oraz uzyskanie zatwierdzenia dokumentacji geologiczno-inżynierskiej” dla PDH Polska S.A.

Termin składania ofert: 05.09.2017
Szanowni Państwo,

Spółka PDH Polska S.A. realizująca Projekt "Budowa instalacji Odwodorniania Propanu, Instalacji do Produkcji Polipropylenu, Terminala Przeładunkowo-magazynowego wraz z Obiektami i Infrastrukturą Pomocniczą" zaprasza do złożenia pisemnej oferty dotyczącej wykonania zadania pod nazwą: "Rozszerzenie oraz uzyskanie zatwierdzenia dokumentacji geologiczno-inżynierskiej dla Projektu Kompleks Petrochemiczny Police.

Oferty proszę składać za pomocą Platformy Zakupowej link poniżej: https://platforma.logintrade.net/zapytania_email,356587,cf3ae2da6c988d0146f66017b65d1f55.html

W skład zadania wchodzą następujące działania:

W związku z Budową Instalacji Odwodorniania Propanu (PDH), Instalacji do Produkcji Polipropylenu (PP), Terminala Przeładunkowo-magazynowego wraz z Obiektami i Infrastrukturą Pomocniczą („Przedsięwzięcie”).

Ofertę należy złożyć zgodnie z warunkami wskazanymi w Zaproszeniu, załączonym do niniejszego zapytania na adres e-mail: wszyscy_ghcpdh@grupaazoty.com, do dnia 05.09.2017 r., do godz. 12.00

Osobą odpowiedzialną za część merytoryczną zapytania ofertowego jest Pan Paweł Przychodzień, e-mail: pawel.przychodzien@grupaazoty.com.

Osobą odpowiedzialną za część komercyjną zapytania ofertowego jest Pan Łukasz Sotek, e-mail: lukasz.sotek@grupaazoty.com.

Dokumenty:

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.