Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Polyolefins poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Zakupów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej (zakupy usług, materiałów, urządzeń),
  • Przeprowadzanie i monitorowanie postępowań przetargowych,
  • Codzienne współpraca z odbiorcami wewnętrznymi przy określaniu kluczowych warunków umów,
  • Wypracowywanie standardów opisu przedmiotu zamówienia i specyfikacji technicznych,
  • Współpraca z zespołem prawnym w przygotowywaniu projektów umów,
  • Udział w negocjacjach warunków umów,
  • Monitorowanie procesu zawierania i realizacji umów, w tym zbieranie i analizowanie opinii dotyczących zgodności dostaw z zawartymi umowami pod względem technicznym i jakościowym,
  • Administrowanie systemu elektronicznego wspierającego procesy zakupowe oraz inicjowanie rozwoju jego funkcjonalności,
  • Analiza rynku, tworzenie baz dostawców i bieżąca ich aktualizacja,
  • Współpraca przy bieżącym monitorowaniu budżetu i śledzenie rzeczywistych kosztów zamówień.

Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym (preferowane ekonomiczne),
  • Z co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym na tożsamym stanowisku,
  • Odpowiedzialnej, sumiennej, skrupulatnej, z bardzo dobrą organizacją pracy,
  • Z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi oraz umiejętnością pracy w zespole,
  • Ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą samodzielne kontakty zawodowe w języku.

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku),
  • System premii kwartalnych,
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mailowy ##zpgxtgp.edandatuxch#at#vgjeppodin.rdb##. W tytule proszę powołać się na kod rekrutacji: Nr ref. R/39/2019/PDH.

Szanowny Kandydacie,

aplikując na stanowisko pracy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółkę Grupa Azoty Polyolefins S.A. zgodnie z warunkami przedstawionymi poniżej:

Kategorie
Zastosowania
Pełna oferta
Oleochemia
zboża ozime
Wyszukiwarka