Grupa Azoty Polyolefins (Polimery Police) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Elektryk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować między innymi następujące zadania:

  • Realizacja określonych zadań w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Dokonywanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych na urządzeniach oraz usuwanie awarii,
  • Podłączanie i odłączanie zasilania urządzeń elektrycznych,
  • Wsparcie w nadzorze nad realizacją inwestycji,
  • Udział w zespołach rozruchowych,
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Poszukujemy osoby:

  • Chętnej do nauki,
  • Z wykształceniem minimum średnim, mile widziane ukończone technikum kierunkowe,
  • Z doświadczeniem w obszarze elektrycznym,
  • Z umiejętnością czytania schematów elektrycznych,
  • Z umiejętnością obsługi urządzeń pomiarowych,
  • Z umiejętnością pracy w zespole,
  • Rzetelnej, sumiennej, uczciwej,
  • Posiadającej uprawnienia SEP G1- mile widziane,
  • Ze znajomością wymogów systemu pozwoleń na pracę– mile widziane,
  • Ze znajomością j. angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym – mile widziane.

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najważniejszych projektów chemicznych w Europie Środkowo- Wschodniej,
  • Umowę o pracę,
  • Premię kwartalną,
  • Interesującą pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku europejskim,
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami w branży chemicznej/petrochemicznej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy,
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport), opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do zakupu okularów, upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wczasów, dodatek relokacyjny, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, zniżki na studia w WSB, ubezpieczenie w trakcie podróży służbowych, działania integracyjne.
Kategorie
Zastosowania
Pełna oferta
Nawozy
zboża ozime